AKTUALNOŚCI

dodane 16.03.2019

Pierwsza poznańska Kana dla małżeństw

Randka małżeńska

Członkowie wspólnoty Galilea, działającej w naszej parafii, zaproponowali parom małżeńskim chwilę ,,tylko dla siebie”. W uroczym wnętrzu Poema Cafe, przy kawie i cieście, dźwiękach dyskretnej muzyki czas nieco zwolnił tempo. Przy dwuosobowych stoliczkach zasiadły pary w różnym wieku (dzieciom organizatorzy zapewnili opiekę).

Pan Krzysztof Głowacki (teolog, psycholog, coach) podpowiedział rodzicom jak można zachować się w trudnych sytuacjach rodzicielskich, odpowiadał na pytania i przypominał, co jest najważniejsze w wychowaniu dzieci.

Marysia i Grzegorz, para małżeńska i członkowie Galilei, podzielili się swoimi doświadczeniami i dali świadectwo Bożej Miłości.

Był czas na odkrycia małżeńskie, chwila, aby porozmawiać o filmie, który się wspólnie widziało, ale zabrakło czasu żeby wymienić refleksje, było wzruszająco i trochę jak na pierwszej randce :). I jak wszystko co dobre, skończyło się za szybko. Całe szczęście, że organizatorzy planują, aby było to cykliczne spotkanie, wystarczy śledzić kalendarz poznańskiej Galilei.

 

                                                                                   Randkowicze z 22-letnim stażem

                                                                                              małżeńskim